Міжнародна Карпатська страхова конференція 14-17 лютого 2018

Маємо честь повідомити вам, що триває активна підготовка до 14-ї Міжнародної Карпатської страхової конференції, та запросити вас до участі у ній.

На цьому традиційному зимовому саміті страховиків, що, безумовно, є подією на українському фінансовому ринку, щорічно обговорюються найважливіші питання стану та діяльності фінансових ринків, тенденції та прогнози їх розвитку. Рекомендації страхового ринку, що містяться у підсумкових Резолюціях попередніх Карпатських конференцій, неодноразово були основою для нових проектів та нормативно-правових актів.

Цьогорічна програма Конференції і питання, що заплановані до обговорення, дискусії щодо майбутньої моделі та практики регулювання страхового бізнесу мають надважливий характер для кожного учасника страхового ринку України.

Запрошені до участі у Конференції відомі та авторитетні спікери готують до презентації учасникам власні позиції та аргументи на їх захист.

Які ж теми виносяться на обговорення?

Зміни, що відбуваються на страховому ринку. На що та як вплинули прийняті нові нормативні акти і варіанти реагування на них. Сценарії і наслідки очікуваних регуляторних змін на ринку («Дорожня карта» реформування страхового ринку від НБУ), Hi-Techs & Fin-Techs в українському страхуванні, інші актуальні поточні проблеми і завдання страховиків та ін.

Сподіваємось, що 14-17 лютого 2018 року ми зустрінемося у м. Яремче, у зимових Карпатах, де ви долучитесь до дискусій Конференції та отримана інформація стане необхідним імпульсом до пошуку нових ефективних рішень.

Оргкомітет просить включити участь в конференції до вашого плану-графіку і чекає на ваші пропозиції щодо виступів, спікерів та інших питань в програму.

КОНТАКТНI ДАНI ОРГАНIЗАТОРIВ:

Teл/факс: +38 044 406 65 55

Гаряча лінія: +38 067 540 01 02

e-mail:  forum@cbs.org.ua

До зустрічі в Карпатах!