Запрошуємо на Ukrainian Financial Forum 2018 (UFF)

Щорічний Форум традиційно відбудеться в Одесі, 20-21 вересня, місце проведення — готель Брістоль.

 

Програма UFF 2018 суттєво відрізняється від минулорічних конференцій, акцентуючи увагу на світовому економічно-фінансовому контексті та новітніх тенденціях з інвестування і управління капіталом. І все це — за участю всесвітньо відомих міжнародних спікерів.

 

У перший день Форуму представники розвинутих ринків, у тому числі Китаю, США та Великобританії, дадуть орієнтир, куди рухатимуться глобальні економіки. А представники українського уряду та найбільшого державного й приватного бізнесу висвітлять, чого від цього треба чекати Україні та чи є у неї свій власний шлях.

 

Майбутнє трансатлантичного співробітництва, наслідки Брeксіту та нових торгових війн і багато інших, важливих для бізнес-істеблішмент питань буде висвітлено у ході Форуму. Як і минулого року, дискусію буде модерувати нeпeрeвeршeна Енн МакЕлвой, керівник The Economist Radio.

 

Програму Форуму також насичено панелями з інноваційного інвестування. Ми віримо, що інновації — шанс України на світове технологічне лідерство. Баттл стартапів, панель щодо майбутнього крипто валюти та венчурного інвестування у високотехнологічні активи в Україні — усе це чекає на учасників Форуму у другий день, разом із панелями щодо розвитку українського ринку капіталу.

 

Відвідувачів UFF також чекає щоденна яскрава вечірня програма та відпочинок від насиченої офіційної частини Форуму. Найкращі ресторани Одеси та зіркові музиканти зроблять вечори у Південній Пальмірі незабутніми, з можливістю неформального нетворкінгу з ексклюзивним колом представників ділової та політичної еліти України та інших країн світу.

 

Організатором Форуму виступає міжнародна фінансова група ICU, яка надає брокерські послуги, послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом, і спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи. Форум організовано у партнерстві з Київською Школою Економіки -навчальним закладом світового рівня, що входить до числа провідних закладів освіти в Європі.

 

Поточна програма Форуму та умови участі — на сайті UKRFINFORUM.com