XXI МІЖНАРОДНИЙ ФІНАНСОВИЙ ФОРУМ 15 – 18 вересня 2021

Шановнi колеги та партнери!

Маємо честь запросити Вас на XХІ-й Міжнародний фінансовий форум, що відбудеться  15-18 вересня 2021р. у м. Одеса. Органiзатор Форуму традиційно Центр бiзнес-стратегiй «Перспектива» та Ліга страхових організацій України.

Як і завжди, в атмосфері професійного, щирого та відвертого спілкування ключових гравців фінансових ринків  плануємо обговорити актуальні питання стану бізнесу, оцінити прогнози тенденцій щодо майбутніх макроекономічних показників та викликів, визначитися із оптимальними моделями ринкової поведінки.

У два робочі дні Форуму пройдуть сесії «Стан фінансового сектору економіки України. Стратегія його розвитку» та «Головні акценти, проблеми, сподівання та перспективи бізнесу на фінансовому ринку в Україні».

Учасники разом із керівниками профільних підрозділів Національного банку України, представниками Верховної Ради України, Кабінету Міністрів  України,  авторитетними фахівцями та експертами-макроекономістами, науковцями, керівниками фінансових, страхових, юридичних та ІТ-компаній зможуть як виступити у дебатах, так і отримати важливу та своєчасну інформацію, закріпити наявні бізнес-зв’язки та започаткувати корисні нові.

Минув рік із моменту передачі  Національному банку України функції регулятора фінансових ринків. Вже будуть підведені підсумки роботи ринку у першому півріччі 2021 року. Наявного матеріалу для аналізу, дискусій, висновків та прогнозів більш ніж достатньо.

Саме час оцінити пройдений початковий період великого та відповідального шляху реформ та трансформацій фінансового ринку країни.

Наразі формується проєкт програми майбутнього Форуму. Враховуючи пропозиції та побажання його постійних учасників, до обговорення плануються наступні питання:

Аналіз виконання етапів Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року.

Зміни законодавчого поля для фінансового та страхового бізнесу під регуляторним наглядом НБ України.

Порівняння основних показників та динамік роботи фінансового ринку.

Макроекономічні прогнози, огляд можливих ризиків для бізнесу.

Нові організаційні та технологічні рішення, що сприяють розвитку бізнесу.

Зміни трендів та тенденцій на світових фінансових ринках

Очікуємо на Ваші пропозиції та побажання щодо програми та порядку денного Форуму.

Сподіваємось 16 -17 вересня 2021 року бачити Вас серед учасників  сесій, дискусій та обговорень на ХХІ-му  Міжнародному фінансовому форумі.

 

 

КОНТАКТНI ДАНI ОРГАНIЗАТОРIВ:
Украȉна, м. Киȉв, ЦБС “Перспектива”
Tel./fax:+38 044 406 65 55 -multi channel
hot-line: +38 067 540 01 02
e-mail: forum@cbs.org.ua