Міжнародний фінансовий форум 12-15 вересня 2018, м.Одеса

Шановні колеги, учасники фінансових ринків!

Оргкомітет XVIII-го Міжнародного фінансового форуму, що проводиться за підтримки Ліги страхових організацій України, запрошує вас до участі у цій щорічний зустрічі фахівців фінансових ринків, яка відбудеться 12-15 вересня 2018 р. в м.Одеса.

До участі у Форумі уже запрошені відомі та впливові  представники владних та регуляторних органів, експерти, іноземні гості. Але, як завжди, для нас важливі Ваші побажання стосовно спікерів, доповідачів та учасників, котрих Ви хотіли б бачити запрошеними на Форум.

До учасників Форумів минулих років ми звертаємося із проханням запропонувати бажані зміни до програми, порядку проведення та організації Форуму, які сприятимуть активізації дискусій i  дозволять долучити до обговорення актуальних питань більшу кількість фахівців та врахувати їх точку зору.

Впевнені, що наша співпраця буде плідною, а черговий  — XVIII-й Міжнародний фінансовий форум, як зазвичай, буде корисним, пізнавальним та цікавим майданчиком обміну ідеями розвитку бізнесу, оцінками стану фінансових ринків та прогнозами щодо їх перспектив, а також збагатить вас новими діловими зв’язками i інформацією.

Чекаємо на зустріч з вами в Одесі!