XIIІ МІЖНАРОДНА КАРПАТСЬКА СТРАХОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

8-11 лютого 2017 року в м. Яремче Івано-Франківської області відбулася ХІІІ-та Міжнародна Карпатська страхова конференція. Організатор Конференції – Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України.

В роботі Конференції взяли участь 68 представників з 8 країн — Австрії, Грузії, Ізраїлю, Латвії, Нідерландів, Німеччини, США, України.

Робота Конференції проводилась в форматі дискусійних обговорень актуальних питань і панельних дискусій, в яких взяли участь визнані топ-менеджери страхових компаній, представники органів державної влади, відомі експерти та вчені.

Перший робочий день Конференції відкрив Круглий стіл за участю представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності. Всього на Конференції було представлено 25 доповідей які включають доповіді керівників громадських організацій і об’єднань страховиків: МТСБУ, ЛСОУ, Ядерного страхового пулу, керівників страхових, ІТ компаній та інші. На завершення ділової частини Конференції проведені серії двосторонніх зустрічей учасників, а також індивідуальне консультування експертами.

10 лютого 2017 року в рамках Конференції, відбувся майстер-клас співзасновника Американської фінансово-інвестиційної академії, Едварда Дубінського, «Особисті фінанси топ-менеджера».

Вечір офіційного закриття конференції було проведено за підтримки компанії «ICU Ukraine».